sobota, 24 maja 2014

012. Metronome

Rosesylla - 24.05.14 r. - muzyka


Dzisiaj notka tylko ode mnie. I prawdopodobnie na kolejną z moim udziałem długo sobie poczekacie. Dlaczego? Ponieważ zawieszam swoją działalność graficzną. Nie jest to zapewne jakaś zatrważająca informacja. Zwykła wiadomość, którą przyjmiecie tak spokojnie, jak to, co będziecie mili na obiad. Oprócz zawieszenia tutaj swojej działalności, jestem zmuszona odejść z załogi Graphic Poison. Skąd taka decyzja? Z wielu przyczyn. Chcę jak najlepiej poprawić swoje oceny, by papiery, które zaniosę do liceum, prezentowały się jak najlepiej. Powoli zbliżają się wakacje, a my z przyjaciółkami mamy już wiele rzeczy rozplanowanych. Nie mam zamiaru spędzić całych dwóch miesięcy wolności w domu. Niby siedzę w nocy do tej pierwszej, lecz jestem administratorką Spisu Graficznego i chciałabym, aby ten blog nie zniknął gdzieś w tłumie. Mam naprawdę wiele pomysłów i zamierzam zacząć sumiennie je realizować zaraz po wystawieniu ocen.
Kolejną i ostatnią przyczyną jest pisarstwo. Ja kocham pisać opowiadania, a niestety na grafikę poświęcam cały swój czas. Trzeba teraz to wszystko wyrównać - dokończyć opowiadania, napisać wszystkie pomysły, które chodzą mi po głowie. Szczerze powiedziawszy, to gdyby mnie teraz ktoś zapytał, co wybrałabym, grafikę czy opowiadania, wybrałabym to drugie. Nie miejcie mi tego za złe. Mówię co myślę.
Nie przedłużając daję wam to, co przygotowałam i zmykam na jakiś czas.

 Sygnatura

http://bankfotek.pl/image/1730594.jpeg

 Nagłówki

http://bankfotek.pl/image/1730596.jpeg

http://bankfotek.pl/image/1730595.jpeg
 Mój faworyt.

Fanów grupowców chciałabym serdecznie zaprosić do wspólnej zabawy na blogu Galaxy Family. Sajonara.

3 komentarze:

 1. Piękne prace :> Mój faworyt to ten 2 nagłówek ,niby minimalistyczny ,ale wyjątkowo śliczny :)
  Pozdrawiam i życzę weny !

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda że zawieszasz:( Mam nadzieję że nie na zawsze ;)
  Masz rację.. Życie koło grafiki się tylko nie toczy. Popraw oceny i spotkaj się z przyjaciółmi ;)
  Co do grafiki to podoba mi się najbardziej też ten drugi nagłówek i sygnaturka... Ładna koloryzacja ;)

  Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę płakać :/ Mam nadzieję, że nie zrezygnujesz do końca z grafiki i od czasu do czasu coś wrzucisz, przynajmniej na DA.
  Pozdrawiam serdecznie <3

  OdpowiedzUsuń