Autorki


Rosesylla

   Piętnastolatka z niepohamowaną wyobraźnią i przepełniającym ją optymizmem. Można powiedzieć, że „jeszcze przed śniadaniem potrafi wymyślić sześć absolutnie niemożliwych rzeczy”.
Interesuje się kulturą azjatycką (Chiny, Japonia, Korea) i uwielbia wszystko co związane jest z tymi trzema krajami (szczególnie muzykę).
Ma fioła na punkcie anime. Jej ulubione to Kuroshitsuji, Another, Shiki i Danganronpa the Animation. Ostatnio pokochała dramy ( To the beautiful you ♥).
Bardzo lubi czytać. Mogą to być zwykłe opowiadania (yaoi ♥), albo książki. Jeśli chodzi o to drugie, to jej ulubieni autorzy to Graham Masterton i Carlos Ruiz Zafon. 
Jeśli chodzi o filmy to przeważnie pełne akcji, horrory i niektóre fantasy. Swoje serce oddała trylogii "Władcy Pierścienia".
Bardzo nie lubi chamstwa. Niektórzy mówią, że jest z niej niezły hejter. Jak to mówią: " cicha woda brzegi rwie ".

Tam mnie znajdziecie: twitter, ask, deviantart.
Kontakt: rosesylla.de.marie@gmail.comNefrateve

    Dziewczyna, którą można spokojnie nazwać największym leniem na świecie. Ma już za sobą piętnaście wiosen. Swe serce już dawno temu oddała znanemu na cały świat czarodziejowi (i chyba nie muszę go Wam przedstawiać, hm?), będąc jednocześnie wierna Percy'emu Jacksonowi i jego epickiej paczce przyjaciół. Trener Hedge i jego niezawodne 'DIE!' rządzi! Kocha świat książek i uwielbia zatapiać się w całkiem innym świecie, niż ten, w którym jest. Uwielbia rysować i malować, jeździć konno, słuchać muzyki, pisać i spędzać czas z bliskimi. Ku przerażeniu pewnych osób i jednocześnie uciesze innych,  lubi anime (m.in. Mirai Nikki, Kaichou wa Maid-sama, Special A, SAO)  i parę piosenek (tak z pięćdziesiąt...) k-popu. Swoją przyszłość łączy z językiem angielskim, także proszę się nie zdziwić, gdy w zdanie wtrąci jakieś angielskie słówko. Nie może się zwyczajnie powstrzymać. Przyjacielska i otwarta na nowe znajomości. Choć prawdziwie ufa jedynie garstce osób. Wykona w miarę jej możliwości wszystkie szablony (jeśli chodzi o tematykę, oczywiście), gdy czemuś nie jest w stanie podołać, nie boi się tego powiedzieć. Nie gryzie, przynajmniej zazwyczaj, tak więc nie bójcie się pisać.
Możecie mnie tu znaleźć: deviantart ("artystyczny"), ask, populus-fortis, szablonownica, ulotne-cienie.
Nr. gg: 45163545

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz